Τηλεφωνικές παραγγελίες 2104511087
Δευτέρα - Παρασκευή: 9:00 - 17:00
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ για παραγγελίες άνω των 0.00 €

HFOP OM2-LC-SC-DX-2M-PVC, LC-SC UPC Duplex OM2 Multimode Fibre Patch Lead 2.0mm PVC (OFNR) 2m

Ογκομετρικό βάρος: 0.4kg
Βάρος: 0.40 kg ανά τεμάχιο
10.25 
Με ΦΠΑ 12.71 
+
Length: 2m
Mode: Multi Mode
Connectors: LC/SC
Fiber Diameter: 50/125
Fiber Class: OM2
Διαθέσιμο για παραγγελία
Παράδοση 1 με 3 εργάσιμες

LC-SC UPC Multimode Fibre Patch Cable, 50/125μm OM2 Duplex Fibre, PVC (OFNR) Jacket, Orange-2 Metres


Οικονομικά αποδοτική λύση καλωδίωσης ινών για μετάδοση σε κοντινή απόσταση. Τα καλώδια πολλαπλών οπτικών ινών OM2 μας είναι 100% δοκιμασμένα και πιστοποιημένα. Είναι σχεδιασμένα για δίκτυα υψηλής ταχύτητας και legacy networks όπως το Fast Ethernet, το Gigabit Ethernet και το Fibre Channel, υποστηρίζοντας ταχύτητες δεδομένων 1G έως 550 m και 10 Gb έως 82 m.
Connector Type LC to SC Polish Type UPC to UPC
Fiber Count Duplex Fiber Mode OM2 50/125μm
Wavelength 850/1300nm 1G Ethernet Distance 550m at 850nm
Insertion Loss ≤0.3dB Return Loss ≥30dB
Fiber Grade Bend Insensitive Minimum Bend Radius 7.5mm
Attenuation at 850nm 3.0 dB/km Attenuation at 1300nm 1.0 dB/km
Cable Jacket PVC Cable Diameter 2.0mm
Polarity A(Tx) to B(Rx) Operating Temperature -20~70°C
Part Number:
OM2-LC-SC-DX-2M-PVC

Fiber Optic Cables

Length:
  • 2m
Mode:
  • Multi Mode
Connectors:
  • LC/SC
Fiber Diameter:
  • 50/125
Fiber Class:
  • OM2

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική