Τηλεφωνικές παραγγελίες 2104511087
Δευτέρα - Παρασκευή: 9:00 - 17:00
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ για παραγγελίες άνω των 0.00 €

HFOP SM-LCU-LCU-DX-1M-PVC, LC-LC UPC Duplex Single Mode Fibre Patch Lead 2.0mm PVC (OFNR) 1m

003564
Ογκομετρικό βάρος: 0.1kg
Βάρος: 0.10 kg ανά τεμάχιο
8.75 
Με ΦΠΑ 10.85 
+

Εμείς (LinkShop.GR) θα προσθέσουμε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας σε μια ειδική λίστα για αυτό το προϊόν. Μόλις το προϊόν βρίσκεται σε απόθεμα, θα λάβετε αυτόματα ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σχετικά με αυτό και η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας θα καταργηθεί από τη λίστα αλληλογραφίας του προϊόντος.

Τα δεδομένα θα είναι ορατά σε ορισμένα μέλη του προσωπικού μας. Εάν θέλετε να καταργήσετε τα προσωπικά σας δεδομένα, στείλτε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο sales@linkshop.gr.

Εάν πιστεύετε ότι τα προσωπικά σας δεδομένα έχουν καταστρατηγηθεί, έχετε το δικαίωμα υποβολής καταγγελίας στην εποπτική αρχή . Είμαστε υποχρεωμένοι σύμφωνα με τον Κανονισμό της ΕΕ για την Προστασία των Γενικών Προσωπικών Δεδομένων να σας ενημερώσουμε για αυτό το δικαίωμα.Πραγματικά δεν σκοπεύουμε να καταχραστούμε τα δεδομένα σας.

Length: 1m
Mode: Single Mode
Connectors: LC/LC
Fiber Diameter: 9/125
Fiber Class: OS2
Εξαντλήθηκε
Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο

LC-LC UPC Single Mode Fibre Patch Cable, 9/125μm OS2 Duplex Fibre, PVC (OFNR) Jacket, Yellow-1 Metre


Οικονομικά αποδοτική λύση καλωδίωσης ινών για μετάδοση μεγάλων αποστάσεων. Τα μολύβδινα καλώδια μονής κατεύθυνσης είναι 100% δοκιμασμένα και πιστοποιημένα. Είναι σχεδιασμένα για δίκτυα υψηλής ταχύτητας και παλαιού τύπου, όπως το Fast Ethernet, το Gigabit Ethernet και το Fibre Channel, υποστηρίζοντας ταχύτητες δεδομένων 1G έως 5 km και 10Gb έως 10 km.
Connector Type LC to LC Polish Type UPC to UPC
Fiber Mode OS2 9/125μm Wavelength 1310/1550nm
Insertion Loss ≤0.3dB Return Loss ≥50dB
Fiber Grade G.657.A1 (Compatible with G.652.D) Minimum Bend Radius 10mm
Attenuation at 1310 nm 0.36 dB/km Attenuation at 1550 nm 0.22 dB/km
Fiber Count Duplex Cable Diameter 2.0mm
Cable Jacket PVC Polarity A(Tx) to B(Rx)
Operating Temperature -20~70°C Storage Temperature -40~80°C
Part Number:
SM-LCU-LCU-DX-1M-PVC

Fiber Optic Cables

Length:
  • 1m
Mode:
  • Single Mode
Connectors:
  • LC/LC
Fiber Diameter:
  • 9/125
Fiber Class:
  • OS2

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική