Τηλεφωνικές παραγγελίες 2104511087
Δευτέρα - Παρασκευή: 9:00 - 17:00
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ για παραγγελίες άνω των 0.00 €

400X OI-601, Handheld Fibre Optic Inspection Microscope with 2.5mm & 1.25mm Adapters for LC/SC/ST/FC Connectors

Ογκομετρικό βάρος: 0.2kg
Βάρος: 0.20 kg ανά τεμάχιο
170.00 
Με ΦΠΑ 210.80 
+
Διαθέσιμο για παραγγελία
Παράδοση 1 με 3 εργάσιμες

400X Handheld Fibre Optic Inspection Microscope With 2.5mm & 1.25mm Adapters for LC & SC & ST & FC Connectors


Το μικροσκόπιο επιθεώρησης οπτικών ινών OI-601 χρησιμοποιείται για την επιθεώρηση των τερματικών ινών, προσφέροντας την πιο επικρατέστερη άποψη των ινών και των προσώπων. Αυτό το χειροκίνητο μικροσκόπιο 400x παράγει εξαιρετική λεπτομέρεια γρατσουνιών και μόλυνσης με τις καλές οπτικές επιδόσεις του και τα ενσωματωμένα φίλτρα ασφαλείας laser. Είναι η σαφής επιλογή για κριτική εξέταση της ποιότητας της Πολωνίας. Το φως εισάγεται στην οπτική διαδρομή (άξονας) έτσι ώστε να βγαίνει από το άκρο του αντικειμενικού φακού και να χτυπά το δείγμα κάθετα προς την τελική επιφάνεια των ινών. Παράγει εξαιρετικές λεπτομέρειες για τις γρατζουνιές και τη μόλυνση. Για την κριτική εξέταση της ποιότητας της polish, σας συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε αυτό το μικροσκόπιο ινών.
Housing Material Aluminum with Silver(gray) painting Detection Range LC/SC/ST/FC/LSH
Power Source 3 x AAA batteries (not included) Optical Magnification 400 times
Light Source White LED Life of Lamp 100,000 hours life
light source Controls Momentary on/off switch Wheel Control Fine Focus control wheel
Safety Filter Built-in IR filter Adapter Interface Use interchangeable adapters
Fiber Type SMF/MMF fiber with 2.5mm/1.25mm ferrule    
Part Number:
OI-601

Δεν βρέθηκαν δημοσιεύσεις

Γράψτε μια κριτική